Penzion

Krásný a stylový penzion po celkové rekonstrukci s velkou novou kolárnou připravenou i pro elektrokola . Nachází se v obci Hrubá Skála části Doubravice v centru Českého ráje. Ideální místo pro dovolenou nebo firemní akci během celého roku.

V objektu jsou tři ložnice, kuchyň, společenská místnost, koupelna s toaletou a toaleta. Objekt je u lesa v klidném prostředí, s velkou zahradou a venkovním posezením. Zaměřujeme se na sportovně – relaxační pobyty pro skupiny cyklistů a rodiny s dětmi.

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 osob ve 3  ložnicích, dvakrát třílůžkový pokoj a dvoulůžkový pokoj. S ohledem na soukromí jsou všechny pokoje neprůchozí. Všechny kvalitní matrace jsou navíc vybaveny hygienickými chrániči. Postele jsou včetně povlečení a každý klient má na lůžku nachystaný ručník. Součástí vybavení je indukční deska, mikrovlná trouba s grilem, toustovač, kávovar, rychlovarná konvice, lednice, automatická pračka, ve společenské místnosti televize a malý trezor. Kuchyň je vybavena základním nádobím.

Parkování přímo na vlastním pozemku pro 3 osobní automobily. Přístup z udržované komunikace. Vlakové nádraží  900 metrů od penzionu. Rádi vás přivezeme i odvezeme včetně vašich jízdních kol. Napište nám a připravíme pro vás komplexní nabídku.

Penzion - interiér
Penzion - exteriér
Pergola

Obsazenost objektu:

Penzion SPOLUNAKOLE

Doubravice ev. č. 4
511 01 Hrubá Skála