Trasy

Všechny trasy dobře známe, vše jsme projezdili a postavíme vám trasu na vaše přání. Etapy připravíme podle náročnosti, a to medvědí, vlčí či zaječí trasu. Vše podle terénu a povrchu, který preferujete. Vše podle typu jízdního kola, jsme připraveni i na elektrokola. Tak neváhejte a jdeme na to společně.

Zaječí trasa Spolu na kole
Zaječí trasa spolunakole

Svižně, jako zajíc běžící po polní cestě. Nebojte se, lehčí trasy, ani zajíc se nežene často do kopců na rozhledny.  Ale i tam si může zaběhnout po zpevněných polních cestách, po okraji lesa. Zajíček si rád odpočine, i my si odpočineme u významných památek, významných míst Jizerských hor a Českého ráje. Trasy, které zvládnou i méně zdatní cyklisté, zpevněné cesty, část trasy i po asfaltových cestách. Tak jako zajíček rád mrkvičku, i my se budeme pravidelně občerstvovat. Profil trasy je méně náročný.


Prověřit vlastní síly a přidat maličko divokosti. Jako vlk zvládnete cesty méně pohodlné, méně frekventované. Technicky těžší části etapy, proč si neprověřit techniku jízdy a ovládání kola. Jako vlk se budete moci přikrčit, seskočit, popodupnout a zase naskočit na kolo. Stejně jako vlk se budeme pravidelně občerstvovat a popíjet. Ale i vlčí trasa bude obsahovat prvky zaječí nebo medvědí trasy. Profil etapy je náročnější.  Po prima výšlapech nás čekají technicky náročnější sjezdy. Ale i vlk se rád toulá po méně náročnějších zpevněných cestách. Všehochuť na celodenních výletech.

Vlčí trasa Spolu na kole
Vlčí trasa spolunakole

Medvědí trasa Spolu na kole
Medvědí trasa spolunakole

Prověřit vlastní síly, prověřit po lesních a polních cestách všechny svaly těla. Těžší trasy, propotit vlastní kožich. Zdoláte vyvýšená místa, zdoláte rozhledny. Po zpevněných i nezpevněných trasách, ale i jako medvěd můžete těžší úseky zvládnout po zadních, trošičku kolo popotlačit. Zajíčků moc nepotkáme, stejně jako medvědi strávíme více času v lese. I na těchto etapách se občerstvíme u významných míst Jizerských hor a Českého ráje. Bez jediného šlápnutí nás čekají i krásné sjezdy, využijeme našlapané metry. Profil trasy je náročnější. Vše technicky zvládnutelné, výjezdy i úžasné sjezdy.


Prověřit nejen vlastní síly, ale ponosit i jízdní kolo. Divoké cesty, těžko zvládnutelné i na pěším výletě. Tam kde se potkáte s divokými prasaty, tam opravdu nejezdíme. Při mapování tras jsme si sami užili dost, rádi vám ukážeme na mapě. Propotili jsme naše dresy, abychom vám kančí stezky jen ukázali. Proč byste s námi měli hartusit, když vám chceme ukázat všechny krásy Jizerských hor a Českého ráje na trasách zaječích, medvědích či vlčích.

Kančí trasa Spolu na kole
Kančí trasa spolunakole