Nápojový lístek

Produkty, které jsou k dispozici ve chladném sklípku penzionu SPOLUNAKOLE:

ROHOZEC - pivo Českého ráje
SKALÁK JEDENÁCTKA
SKALÁK JEDENÁCTKA

Tradiční ležák s bohatou pěnou, vyváženou plností a lahodně hořkou chutí, která pobízí k dalšímu napití. Vhodná pro chvíle zábavy s přáteli a kamarády, při grilování masa či ryb.


Toto pivo v sobě snoubí přednosti tradičního světlého ležáku a typického tmavého piva. Je seřezáno pod dozorem sládka přímo v pivovaru a v optimálním poměru tak, aby byla zajištěna dokonalá harmonie chuti. Všichni znalci, včetně žen, si tak mohou vychutnat to správné řezané pivo.

JEDENÁCTKA - ŘEZANÁ
JEDENÁCTKA – ŘEZANÁ


POMELO
POMELO

Míchaný nápoj vyrobený mixem světlého výčepního piva a pomelové limonády, skvěle spojuje lahodnou chuť tropického pomela s doznívající hořkostí piva. Jako nízkoalkoholický nápoj je ideální po sportu, při turistice nebo během odpočinku u vody.


ROHOZEC Nealko Pomelo je osvěžující míchaný nápoj vyrobený na bázi nealkoholického piva a vyváženém poměru pomela, jehož sladkokyselá chuť se skvěle spojuje s doznívající hořkostí piva.
Jako nealkoholický nápoj je ideální pro sportovce všeho druhu, ale oblíbený je především u cyklistů. Nealko Pomelo používají také řidiči a ženy jako skvělé letní osvěžení.

POMELO - NEALKO
NEALKO POMELO

Spolunakole - výčep

Na vyžádání, velmi rádi připravíme výčep pro točené pivo. Soudky dodáváme ve velikosti 15 l – 30 piv. Soudky jsou plněny lahodnou světlou jedenáctkou – SKALÁKEM.


Víno z LEDNICE
Vína přímo z LEDNICE
SAUVIGNON - suché
SAUVIGNON – suché

Sauvignon s typickou zelenožlutou barvou. Ve vůni vína se příjemně snoubí tóny černého bezu, rybízu, pomerančů a grepu. V chuti taktéž najdete černý bez, grep, citronovou trávu a pikantní kyselina dává vínu zajímavou strukturu. Víno doporučujeme lehkým studeným předkrmům.


Rulandské bílé s typickou zelenkavou barvou. V aromatickém profilu vína se krásně snoubí vůně čerstvě rozkvetlé louky, která je podpořená jemnými ovocnými tóny. V chuti je víno příjemně plné, květinové a šťavnaté. Víno doporučujeme kombinovat se sýry holandského typy.

RULANDSKÉ BÍLÉ - suché
RULANDSKÉ BÍLÉ – suché

CHARDONAY - polosuché
CHARDONAY – polosuché

Chardonnay se světle zelenou barvou. Vůně vína je příjemně strukturovaná a najdeme například tóny zeleného jablka, pomeranče a kombinaci jarních květin. V chuti je víno plné, šťavnaté a příjemně ovocné až minerální. Víno doporučujeme podávat k rybám či mořským plodům.


Víno s krásnou zelenožlutou barvou se zlatavými odlesky. Vůně vína je komplexní a příjemně se kombinují tóny citrusů, květin, lístků čajové růže s typickou kořenitostí. V chuti je víno plné, harmonické a příjemně svěží. Víno doporučujeme podávat ke kořeněným úpravám kuřecího masa.

TRAMÍN ČERVENÝ - polosladký
TRAMÍN ČERVENÝ – polosladký

FRANKOVKA - suché -  červené
FRANKOVKA – suché – červené

Frankovka s tmavě rubínovou barvou. Ve vůni dominují tóny ostružin, které jsou doplněny o jemnou kořenitost. V chuti je víno příjemně sametové, harmonické, ovocné a v dochuti vystupuje lehké tříslo. Víno je ideální společník k domácím slaným závitkům, obloženým mísám a zrajícím sýrům.


Celoroční ledové osvěžení! Frizzante s úspěchem konkuruje sektům v oblasti aperitivů. Je velmi vhodné také do svěžích koktejlů a střiků.
Ideální, ovocně laděné, nejlépe ledově vychlazené, osvěžení – pro pohodové večery.

FRIZZANTE - BÍLÉ
FRIZZANTE – BÍLÉ


Spolunakole nápoje